"Produkcja i sprzedaż akcesoriów meblowych."

Nasz nowoczesny zakład produkcyjny oferuje wysokiej jakości akcesoria meblowe do mebli kuchennych i łazienkowych.

Bardzo istotnym aspektem w aranżacji wnętrz jest dopasowanie koloru drzwi do ogólnego wizerunku domu, a nie tylko do jednego z elementów całości.

Z pewnością nie jesteśmy narażeni na porażkę dobierając drewniane okna do drewnianych drzwi czy też malując oba te przedmioty farbą kryjącą. Biel jest barwą uniwersalną, jednakże najlepiej odnajduje się w pomieszczeniach jasnych i skąpanych w świetle. Jest to kolor nieodpowiedni do pokoi z ciemnymi meblami, gdyż psuje wyraźnie efekt wizualny. Drzwi pomalowane na biało są świetną alternatywą dla stylu wiktoriańskiego i amerykańskiego. Więcej informacji na temat drzwi znajdziesz na stronie: http://www.mikola.pl/drzwi.html
Rozpatrując przykład drewna należy przestrzegać fundamentalnej zasady. Otóż należy umiejętnie skomponować gatunek i odcień drzwi drewnianych w stosunku do całego wystroju. Jasny kolor pasuje do nowoczesności, skandynawskiego stylu oraz do pomieszczeń z dużymi płaszczyznami różnych kolorów. Drzwi zrobione w tonacji czereśni, orzecha lub dębu pasują do wnętrz stylowych, jak i stonowanych. Mieszkania w stylu awangardowym pokochają ciemne drewno typu mahoń czy palisander. Warto także zastanowić się nad formą. Drzwi ciemne, a na dodatek pełne sprawiają wrażenie przytłaczających. Posiadając w domu miejsca małe i słabo oświetlone polecamy zaopatrzyć się w drzwi z wbudowanym szkłem. Przepuszcza ono promienie słoneczne i daje wrażenie o wiele większej przestrzeni. 
Wnętrze stylizowane na te dworskie, mieszczańskie zasługują na drzwi w tym samym stylu. Stosuje się wówczas te płycinowe lub filongowe. Nowoczesność zobowiązuje nas do zakupu drzwi płaskich bez zbędnych ornamentów. Nie chcąc zawracać sobie głowy możemy sprawę polecić specjalistom. Zapewni nam to oszczędność czasu i nerwów. O nasz taras może zatroszczyć się powierzając wykonanie i montaż markiz tarasowych Mikola (dostępne tutaj )

Aranżacja wnętrz nie jest trudną sztuką. Należy tylko znać parę trików, które nie pozwolą zakłócić harmonii naszych pokoi.

Oto co uchwycił nasz reporter

dom

ogród

dekoracja wnętrz

drzwi

okna

taras

markizy