"Produkcja i sprzedaż akcesoriów meblowych."

Nasz nowoczesny zakład produkcyjny oferuje wysokiej jakości akcesoria meblowe do mebli kuchennych i łazienkowych.

Zazwyczaj, stając przed wyborem odpowiedniego dla nas ogrodzenia, długo głowimy się nad wyborem.

Chcielibyśmy, aby nasza siatka była wykonana z solidnych materiałów, trwała oraz łatwa do zamontowania. Powinna również odpowiednio wyglądać i być dopasowana do domu, do ogrodu czy do ogólnego otoczenia. Obecnie istnieje bardzo wiele rodzajów siatek.

W ostatnim czasie popularne są siatki powlekane. Zazwyczaj takie siatki powlekane są sztucznym tworzywem. Płot siatki otacza się specjalną warstwą PVC, co pozwala siatce stać się bardziej odporną na wszelkie uszkodzenia wywołane czynnikami atmosferycznymi. Dodatkowym atutem jest też ochrona przed wilgocią czy uszkodzeniami mechanicznymi, jakie mogą niekiedy wystąpić. Siatka powlekana jest też antykorozyjna. Trzeba też pamiętać o wadach takiego rozwiązania. Niekiedy, wraz z promieniami słonecznymi, na jakie siatka będzie z pewnością wystawiona, może dojść do blaknięcia siatki ogrodzeniowej.

Tak jak czytamy na http://novmax.pl/oferta/budownictwo-drogownictwo/, możemy wybrać także płot siatkowy ocynkowany. Nie ma w nim żadnego sztucznego tworzywa, za to jest warstwa cynku. Taka siatka jest odporna na korozję czy też czynniki atmosferyczne, które mogłyby ją uszkodzić. Warto zadbać, aby nasza siatka miała odpowiednią grubość cynku. Wówczas siatka ogrodzeniowa będzie odporniejsza i nie będzie rdzewieć.

Istnieje również opcja siatki ogrodzeniowej leśnej. Niekiedy stosuje się ją w przypadku grodzenia upraw, działek budowlanych czy ograniczając dostęp do jakiegoś miejsca dzikim zwierzętom. Najczęściej wybiera się ją w pobliżu lasów. Trzeba jednak pamiętać, aby zabezpieczyć taką siatkę przed skutkami korozji. Taka siatka leśna jest nieco mniej trwała, lecz również stanowi ciekawe rozwiązanie.

Ceny siatek są bardzo różne. Producent siatek z pewnością przedstawi nam jakieś swoje propozycje cenowe. Obecnie ceny za metr siatki zaczynają się zwykle od 10 czy 15 złotych. Wszystko zależy jednak od naszych potrzeb i wymagań. Pamiętajmy jednak, że niekiedy warto kupić siatkę grubszą i bardziej odporną na wszelakie atmosferyczne czynniki.

Oto co uchwycił nasz reporter

siatka