"Produkcja i sprzedaż akcesoriów meblowych."

Nasz nowoczesny zakład produkcyjny oferuje wysokiej jakości akcesoria meblowe do mebli kuchennych i łazienkowych.

Wielu z nas decydując się na remont łazienki rezygnuje z tradycyjnej wanny na rzecz kabiny prysznicowej.

Takie rozwiązania pozwalają na bardziej ekonomiczne wykorzystanie pomieszczenia.

Zamieniając wannę na prysznic zyskujemy miejsce pod meble łazienkowe czy dodatkowe urządzenia na przykład suszarki. Wybierając kabiny prysznicowe warto zwrócić uwagę na dodatki i sposób w jaki będzie montowana oraz czy kabina będzie w całości wykonana ze szkła, czy tylko ono będzie wykończeniem.

Chcąc dokonać zakupu warto skonsultować je z fachowcami. Dobrze dobrana, zamontowana i wyposażona kabina będzie nam służyć przez wiele lat, nie stwarzając problemów przy utrzymaniu jej w czystości. Warto zapoznać się z ofertą odpowiednich hurtowni oferujących okucia do kabin prysznicowych czy inne przydatne dodatki jak pochwyty do drzwi szklanych, dodatki do systemów przesuwnych czy samozamykacze na przykład podłogowe. Produkty te wykonane z odpowiednich stopów są wytrzymałe i funkcjonalne. U-profile pozwalają bezpiecznie zamontować szklane części kabiny a kość montażowa wszystko to połączyć czy ze szkłem, czy ze ścianą. Elementy typu ściana- szkło, czy szkło- szkło zapewniają spełnienie wszelkie oczekiwań i sprawią, że będziecie mogli wyposażyć łazienkę w sposób profesjonalny i praktyczny.

Odpowiednio dobrane kolorem produkty sprawią, że łazienka będzie estetyczna i nowoczesna. Bardzo popularnym materiałem jest stal nierdzewna, mosiądz czy chrom odznaczają się wysoką wytrzymałością na trudne warunki środowiskowe (podwyższona wilgotność, wysokie temperatury, detergenty), podejmując decyzję w tak ważnej sprawie należy pamiętać, że to właśnie te dodatki czy akcesoria wyposażenia sprawią, że nasza łazienka będzie służyć wiele lat.
Więcej informacji o najnowszych rozwiązaniach w dziedzinie akcesoriów meblowych i elementów łączeniowych odnaleźć można na stronie www.hafele.pl.

Oto co uchwycił nasz reporter

dom

usługi budowlane

remonty

okucia

okucia do kabin prysznicowych