"Produkcja i sprzedaż akcesoriów meblowych."

Nasz nowoczesny zakład produkcyjny oferuje wysokiej jakości akcesoria meblowe do mebli kuchennych i łazienkowych.

Przy wyborze osłon na okno, warto przeanalizować różne warianty, które są dostępne na rynku.

Bardzo popularnym systemem, jeśli chodzi o rolety okienne, stają się tak zwane rolety dzień-noc. Inna ich nazwa to Day & Night lub DUO. 
Wykonane są one z pasów tkanin transparentnych i zaciemniających. Paski pooddzielane są od siebie szczelinami, dzięki którym możliwa jest regulacja natężenia światła. Jest to niezwykle innowacyjne i wygodne rozwiązanie. W przypadku nachodzenia pasów na siebie, na oknie pojawiają się szczeliny, które przepuszczają promienie słoneczne i w pomieszczeniu robi się jasno. W przypadku gdy pasy ułożą się naprzemiennie, promienie słoneczne nie dostają się do środka i w pomieszczeniu robi się ciemno. Rolety dzień-noc dzielone są wedle rodzajów. 
Na rynku spotykane są klasyczne, czyli montowane do ściany. Ma to na celu zakrycie jak największej powierzchni, na przykład wnęki okiennej. Innym rodzajem są rolety typu mini, które montuje się bezpośrednio w ramie okiennej. To prosty, bezinwazyjny system, który jest montowany w samej ramie okiennej.
Kolejne rozwiązanie to rolety Duo w kasecie. Taki wariant jest niezwykle estetyczny i elegancki. Żaluzje drewniane są następnym wariantem w temacie osłon na okno. Są one niezwykle gustowne i ładne, a jak wiadomo obecnie drewno znów wraca do łask. Żaluzja drewniane mogą występować w wariancie zasłaniającym całe okno. Ewentualnie jeśli ktoś woli inaczej, żaluzje te mogą zasłaniać wnękę okienną. 
Ten wariant osłony okien jest nieco droższy, niż standardowe rolety. W przypadku żaluzji drewnianych należy pamiętać, aby nie montować ich w pomieszczeniach, w których zbiera się wilgoć.
Dowiedz się więcej na stronie: http://mikola-bielany.pl/rolety/dzien-noc

Oto co uchwycił nasz reporter

rolety dzień-noc

żaluzje

rolety